Další reference na Strunkování

Metodu bych určitě doporučil, minimálně z toho důvodu, že se v rámci práce dá vědomě řídit úroveň prožitku bolesti - dá se zastavit nebo naopak stupňovat. Nevím, jak je to s jinými emocemi, ale pro mě je to právě bolest, co mě může zastavit, vyřadit ze hry. Jestli je ve mě něco uloženo a jde to rozpustit, budu za uvolnění jen a jen rád. Těším se na pokračování.
Petr Baxantweb
Oceňuji, že jsi mne po příchodu seznámil s principem techniky a probrali jme moje očekávání a obavy. Před vlastní masáží jsem dostala podrobné informace, jak bude vše probíhat, nezbyl žádný prostor pro nejistotu, mohla jsem se s důvěrou odevzdat procesu. I během strunkování jsi se mnou komunikoval, když bylo zapotřebí, cítila jsem se uvolněně a v bezpečí. Před odchodem jsme spolu celý průběh zhodnotili, což ve mně pocit důvěry v Tebe jako průvodce ještě posílilo.

Na strunkování jsem šla v pohodě a dobré náladě, a po masáži jsem si uvědomila, že se cítím ještě mnohem lépe. Svět byl barevnější a já se cítila šťastně a lehce. Díky.
Katka L.
se jdu pochlubit s ještě jednou radostí ^_^ Ono to z té fotky asi nebude poznat :D...ale já vždy fakt nerad cvičil...pač „přehni se a dotkni se země“ nebo „sedni s natáhlýma nohama a chytni se za palce“ pro mě bylo vždy spíše jen fantazie 😅 A teď? Teď zjišťuji, že ať je to tak tak :D, ale už to zvládám 🙏 Tak hurá a po třiceti letech začínám se cvičením ^_^
Jiří Kubík