Tanec Tvé Duše

prožitkový taneční workshop

Tanec, v němž se dějí zázraky

Tanec tvé duše je cestou do našeho středu. Vede nás hluboko dovnitř sama sebe, na místo, kde toužíme spočinout.
Máte-li rádi hudbu a toužíte prožívat lásku, přítomný okamžikstav jednotynapojení, pak je tento workshop právě pro vás.

Během tance zažijete stav zamilovanosti, ke kterému nikoho dalšího nepotřebujete.
Tuto lásku pak můžete věnovat sami sobě, tam, kde je jí nejvíc potřeba.

Provedu vás touto divotvornou cestou od začátku až do samého konce.
Za pomocí hudby a pohybu se opět shledáte se svou duší.

Odevzdej se vyšímu vedení

Během tance se odevzdáte svému vnitřnímu vedení na všech úrovních
(fyzické, emocionální i spirituální).

Tělo

V našem těle sídlí hluboká moudrost a učení, které lze uvolnit skrze jemný pohyb. Necháme se vést hudbou a zjistíme, jaké to je, když naše tělo tančí samo.

V první fází se skrze uvolnění a odevzdání kontroly dostaneme do spojení se sebou. Tanec tvé duše není taneční aerobik, ale bytí v proudu, vnitřní vlna života a energie. Zažijete spojení s radostí a sebeláskou.

Radost

&

Sebeláska

Emoce

Pod nánosy myšlenek a vzorců se nachází naše síla i citlivost. Za zvuků divočejších rytmů vytřepeme ze sebe staré nánosy programů, které nám už neslouží. Setkáme se svým vnitřním zvířetem a osvobodíme jeho sílu pro náš život.

V druhé fázi se budeme třepat, křičet, dupat, smát se, odevzdáme vše, co nám již neslouží. Pod všemi těmi emocionálními nánosy se skrývá ohromný zdroj energie.

Uvolnění

&

Mobilizace

Spiritualita

Jakmile jednou najdeme spojení sami se sebou, už se nikdy nebudeme cítit opuštění a můžeme s druhými prožívat skutečný pocit jednoty.

Tanec tvé duše tě přivede zpět k sobě, tak hluboko, že pro tebe bude možné se znovu spojit i s ostatními způsobem, jakým jsi to možná už roky nezažil. Otevře se tvé srdce a zjistíš, jaké to je být sám sebou v přítomnosti ostatních, kdy si už nemusíš na nic hrát a jen být.

Hluboká Intimita

&

Propojení

Těm, jenž jsou otevření,
jsou všechny dveře otevřené

V momentě, kdy se shledáte se svojí duší, můžete zůstat jen s ní a užívat si ten stav klidu, míru, lásky a spojení sama se sebou nebo pokračovat hlouběji. Stav jednoty lze prohloubit skrze kontakt s dalšími účastníky, jež také našli svůj střed.

Ostatní vám připomenou, kdo jste

Stanete před sebou vzájemně v plné síle a otevřenosti. Ostatní budou čirými zrcadly, jež vám ukáží váš potenciál, tu krásu, jež jste možná už o sobě zapomněli.

Posílíte důvěru v sebe i v život a pochopíte, že je možné skutečně žít podle vlastních představ, že stačí jen životu dovolit, aby vás vedl, a že to s vámi myslí skutečně dobře.

Svobodný pohyb i interakce

V bezpečném prostoru se můžete setkat v otevřeném srdci s ostatními, tančit společně, objímat se, hladit nebo si koukat do očí - cokoliv, co je pro vás přirozené.

Pocítíte, jaké to je být sám sebou v kontaktu s někým, kdo od vás nic nechce a ani vy neočekáváte nic od něj - čisté setkání duší, v lásce a otevřenosti. Tato setkání mají hluboký léčivý efekt pro váš život a vztahy.

Zažijete skutečné spojení

Ve stavu hluboké jednoty dochází k léčení kolektivního traumatu - pocitu oddělenosti. Tento prožitek nám navrací důvěru v lidi i v sama sebe.

Krásné na tom je, to že veškerý pohyb či dotek neděláte vy, ale děje se sám.. Zažijete, jaké to je, když se vaše tělo někoho dotýká protože samo chce a nic vás to nestojí (energii, pozornost apod). Pocítíte jaké to je dotýkat se sama sebe skrze druhého člověka.

Po semináři se budete cítit povznesení, propojení se sebou i s vesmírem, neřešitelné problémy najednou získají jasnější obrysy a vy budete z nadhledu schopni činit správná rozhodnutí.

Co budete potřebovat

Odevzdat se a důvěřovat procesu.

Prakticky s sebou budete potřebovat volné a pohodlné oblečení, přineste si tričko navíc na převlečení, pravděpodobně se zapotíte. Není potřeba mít žádné zkušenosti s tancem a lidé, jež mají pocit, že neumí tancovat jsou zvlášt vítáni v tomto prostoru, kde můžou objevit svůj přirozený pohyb.

Co mi workshop přinese?

"V momentě, kdy jsem se dobrovolně vzdal kontroly jsem pochopil, že život se o mě postará.."

Přítomný okamžik

V tanci můžete přestat přemýšlet nad tím, jak byste se měli pohybovat nebo, co byste měli dělat. Stačí následovat své vnitřní vedení a vaše tělo vás samo dovede do přítomnosti.

Láska

Zažijete pocit zamilovanosti sama do sebe. Pochopíte, že k tomu, abyste cítili lásku, nikoho dalšího opravdu nepotřebujete.

Stav jednoty

To co nás odděleuje od pocitu štěstí i od ostatních je strach z neznáma. Když si dovolíme jej překonat, čeká nás otevřená náruč a hluboký pocit spojení.

Nejbližší termíny akcí

Odkaz na Facebook událost
Domeček je nejlepší místo v Brně k hlubokému prožitku i tanci.
. . .
Maximální počet účastníků je 15
Energetický příspěvek: 300 - 700kč
Ve spolupráci s projektem Masáž za masáž budeme dělat další TTD v Praze 🙂
350kč příspěvek pro MzM

To zrovna nemůžu, kdy budou další akce?

Chcete dostávat info o budoucích tanečních workshopech?
Nechte mi dole na sebe email a já vám dám vědět, jakmile vypíšu další termín (můžete si vybrat Praha/Brno).

Kdo stojí za projektem? Jak vznikl?

Ve velké vnitřní prázdnotě jsem našel místo, kam můžu jít a obejmout sám sebe. Možnost objevit toto místo teď přináším i ostatním, aby nikdo už nemusel být sám.

Pracuji jako průvodce, kouč a lektor. Provázím lidi na jejich cestě sebepoznání.

Tanec Tvojí Duše vznikl na jednom z mých výcviků. Tak moc se mi zalíbil, že jsem se rozhodl jej "vytáhnout" a přinést široké veřejnosti. Nabízí poměrně bezbariérový přístup k hlobokým prožitkům sama sebe, na které je obyčejně potřeba hodně času a velká důvěra. V tanci a pohybu se tato důvěra tvoří sama a přirozeně.

S tancem jsem začal vědomě pracovat na vysoké škole - toužil jsem po tom tancovat, vyjádřit skrz pohyb sama sebe, ale vůbec jsem to neuměl. Když jsem někde tancoval, tak se mi lidi smáli a ukazovali si na mě prstem, to bylo pro mě těžké období.. V té době mi hodně pomohl alkohol, tak jsem se prostě vždycky opil a šel hledat sama sebe na parket - a našel. Dnes když tančím, cítím se uvolněný a sám sebou, nevadí mi být jediný na parketě, miluji, když se na mě lidé dívají a vnímám jejich touhu po svobodě v pohybu. Skvělé na tom je, že k tomu nyní už nepotřebuji žádné drogy ani alkohol.

Rád vás vezmu do tohoto kouzelného prostoru a předávám to, co jsem se učil řadu let. Možná neodejdete z workshopu hned, jako velcí tanečníci, ale dotknete se sama sebe a zamilujete se do toho jemného pohybu i divokosti, kterou v sobě nosíte  a to se počítá!

Těším se na vás na workshopu i jinde <3 s Láskou Jindra, váš průvodce svobodným tancem i životem.

Jindřich Širůček

Newsletter o tanečních akcích

Máte-li zájem přijít na workshop (Praha/Brno), přihlašte se k odběru novinek.

Jméno a příjmení*
Email*
Mám zájem o akce pořádané v*
Jak jste se o TTD dozvěděli? Co vás na něm zaujalo?

Kontakt

&

Spolupráce

Chcete uspořádat workshop na vaší akci, festivalu, pro vaše přátelé?

Chtece se podílet na spolutvoření?
Víte o vhodných prostorech
v Praze či Brně?

Kontaktujte mě: