Objevte svůj jedinečný talent,

jak pomáhat lidem

Záměrem pro kurzy, jež vedu, je to, aby každý našel svůj vlastní jedinečný dar a projevil potenciál v reálném životě..
Nedělám nalévarnu z mé strany, jak to dělat správně, ale jde o vzájemný dialog, který vzniká v prostoru, jež vytvářím pro vás

"Být dobrým terapeutem znamená především být dobrým člověkem."

Prožtiková práce
Vše, co se budeme učit se budete učit prožitkem ve vlastním těle. Teorii moc nepředávám, věřím, že každý má svůj vlastní zdroj informací v sobě - jen se k němu potřebuje dostat a začít mu důvěřovat.
Individuální práce
Než budeme pracovat ve skupině nebo ve dvojicích nejdříve se ladíme a pracujeme každý sám se sebou, abysme se dostali do spojení se svým potenciálem. Pak máme v kontaktu s druhými jim, co předávat.
Práce ve dvojicích
Ve dovjicích se učíme ladit na klienta a zároveň zůstat ve spojení sám se sebou. Ve dovjici se taky učíme komunikovat s klientem, učíme se mu naslouchat a zároveň spoléhat na sebe své vnitřní vedení.
Práce ve skupině
Skupina jako celek generuje silné energetické pole, jež umožňuje hluboké léčení jednotlivce. Jako přijímající zažijete zázrak toho, když pro vás pracuje celá skupina. Dávající zase zažijí velmi silný zážitek jednoty a spolupráce.

Reference z kurzů

Prolistujte si reference účastníků kurzů (šipkami vpravo vlevo)

Musím říct, že ve mně pořád zůstává velmi silný dojem, který mě na setkání naprosto vyplnil. Něco se tam stalo...spojilo...zacvaklo. Už když jsem četl pozvánku, intuice mluvila jasně. A po včerejšku mám ještě jasněji.
Vždycky jsem cítil, že mám dar spojovat dotek, intuici, empatii, řeč...lidi se mně celý život svěřují a tato cesta mi přijde jako úžasné propojení toho všeho. Moc díky, že to budu moci propojit. Jsem přesvědčený, že je to jedno z mých velkých puzzle dílků...moc se těším. A lidi, které si to téma a místo přitáhlo...co říct. Od první chvíle jsem se na Domečku cítil jako doma a to spříznění Duší bylo s některými přímo hmatatelné.
A Ty, Jindro... byl jsi tam přesně na svém místě. Laskavý a vlídný, empatický a intuitivní a taky rázný a pravdivý, když bylo potřeba. Byla radost tam být! Díky všem 🙏
Jan KosekSpoluzakladatel Svobodné slovácké školy
Přemyslela jsem, jak se da strunkovani naučit, protože to děláš hodně intuitivně a nikdo to nemůže dělat jako ty. Takže mi přišlo. Že to je nepřenositelné. Ale ty jsi dneska řekl, že pomahas lidem najít jejich způsob přes spojení se sebou, napojit se na svou intuici. To je geniální. Díky moc. To je cenné i pro moji práci učitelky děti:) Mým největším záměrem je učit se být zároveň „venku“ i „vevnitř“ . Vevnitř prožitku a zároveň ho umět vidět zvenku, To je dovednost, kterou u Jindry vnímám velmi silně, proto chci na kurz právě k němu a chci se to učit právě přes práci s tělem, protože tělo je věc k objevování,které mě nesmírně baví, je jako krabička barevných lentilek, co může štěrkat v rytmu, rozsypat se, seřadit,převalovat se, vonět, chutnat…a těším se, že objevím lentilky, které ještě neznám.
LenkaUčtelka
Za mě byl workshop úplně skvělý, nic se mu nedá vytknout. Opravdu není zapotřebí teoretických úvodů atd. Byla jsem nesmírně potěšena silou a hloubkou prožitku u mého přítele. A jsem vděčná za to, že se mi podařilo být tak hezky propojená, že se skrze mne ten jeho nesmírně očistný proces mohl spustit. Jsem vděčná, že mě existence dostrkala k setkání s Tebou a strunkováním. Za to vážně děkuji.
Markéta ČernouškováPsychoterapeutka
Neměla jsem žádná očekávání a asi i díky tomu jsem byla více než mile překvapena. Jako zpětnou vazbu bych ráda zdůraznila toto: tím, že pracuji jako “kraniosakrální biodynamička “ si hodně všímám přístupu průvodce, práce se skupinou a spousty toho méně viditelného víc než techniky. A to bych chtěla nejvíc ocenit. I v “kraniosakrálním světě” je už více směrů a přístupů, učitelů... a ten, který se mi nejvíce ukazuje jako moje cesta” a nejvíce hodnotný a který mám vyzkoušený i s klienty, je ten upouštění od konání, aplikování technik a nepřekážení moudrosti těla a vědomí každého z nás. Pak se dějí doslova zázraky. Moc mě těší možnost zažívat a potkat takové okamžiky i jinde. Díky za to!
Tereza KrálováKranio-sakrální terapeutka

Chcete se naučit Strunkovat?

"Začít se Strunkováním není těžké, ale stát se dobrým terapeutem vyžaduje čas a práci na sobě."

Chcete se seznámit s Strunkováním? Můžete využít některého z mých otevřených workshopů nebo se rovnou zúčastnit celoročního výcviku Strunkování. Strunkování využijete doma s partnerem/dětmi nebo techniky můžete zařadit do vlastní masérské či terapeutické praxe.

Na seminářích a workshopech se zaměřuji na to, abych vytvářel prostroředí, ve kterém může každý účastník najít svoji vlastní cestu a využití Strunkování ve svém životě. Ještě nejste terapeut ani masér? Nevadí, na kurzy často přichází lidé, jež chtějí zjistit, jestli by je vůbec bavilo pracovat s tělem, zda a jaký mají talent pro práci s lidmi. Výcvik je transformační, proto má význam se jej zúčastnit jen kvůli svém rozvoji a skupinové energii.

"Není se čeho bát, stačí se jen otevřít a vše k vám příjde samo."

Máte zájem o kurz/výcvik?
Nechte mi na sebe kontakt

Otevřený kurz, kde si můžete vyzkoušet Strunkování trvá 5 hodin, je pro skupinky 10-15 lidí.

Výcvik otevírám pro malé skupinky (+-6 lidí), aby bylo možné jít skutečně do hloubky a mohli jsme se věnovat rozvoji individuálních darů každého účastníka. Jakmile se nahlásí několik vážných zájemců otevřu nový běh. Výcvik probíhá po dobu jednoho roku. Setkání jsou jednodenní s měsíčním odstupem (termíny domlouváme společně). Kurzovné je obvykle kolem 2500 kč za jeden den.