Connection game

Zažijte opravdové spojení

VISION

(Text ke mě přišel prvně v anglickém jazyce, proto je zde anglicky, i když hra a veškerá komunikace kolem probíhá česky)

I can see a world where people can freely interact with each other. Where communication between two people is a joyful process.

I can see a world where people feel deeply connected when they interact with each other without any kind of unnecessary binding attachment or possession feelings, where human touch is not limited only to partners or closest family members and where trust can appear in a few moments even between two strangers, similar to dogs when they meet for the first time on a street.

I can see a world where you have so much self confidence that you are saying directly whatever you need or want from me and you don't feel embarrassed, ashamed or guilty afterwards. And also I can see myself with so much self esteem that I’m able to easily say "NO" when I can't give you what you want, and at the same time I can stay in connection with you, so you don't feel hurt, attacked or humiliated by my rejection. That is the world I want to live in.

I want to feel safe and alive in my relationships.
If you want the same, come and play the Connection game™.

a zhruba i česky...

Když se na chvíli zasním, a podívám se, po čem moje duše skutečně touží, tak je to možnost žít ve světě, kde spolu lidé dokáží komunikovat naprosto otevřeně o tom, jak se cítí a co potřebují.

Toužím po tom, žít ve světě, kde mohu přijít i za cizím člověkem na ulici a otevřeně mu říct, že mě zajímá, a že bych jej rád víc poznal a necítit se u toho jako ťulpas, protože ten druhý na mě čumí, co jako po něm chcu, a jestli mu jdu něco prodat, chci ho dostat do postele, nebo konvertovat na svou víru.

Unavuje mě to, jak spolu stále hrajeme různé hry, abysme zůstali v bezpečí, a pak jsme vevnitř strašně opuštění a zpustlí. Věřím tomu, že když se dospěle rozhodneme důvěřovat a otevřít se jeden druhému, že můžeme zažít to, po čem uvnitř stejně toužíme - ono hluboké spojení.

Tato Hra vznikla jako nástroj, který mi pomáhá překonávat naše zaběhnuté vzorce chování. Dovoluje dvěma lidem poznat, o co jim skutečně spolu jde, a rozvíjet upřímný vztah bez toho, že by do toho zasahovalo ego, nebo nějaké omezující představy, jak by měl jejich vztah vypadat.

Obnovuje důvěru, vášeň a lásku ve vztahu

Rozvíjí všechny části naší osobnosti

Dítě - Hra

Radost a touha žít je vyživována naším vnitřním dítětem, dáme-li mu prostor, navrátí se nám zpět do života hravost a velké množství energie.

Na naše vnitřní dítě se můžeme dobře naladit skrze představu štěňátek hrajících si v pelíšku.

"Navracíme se do dětských let, bezpohlavního uvažování, kde se po sobě plazíme, máváme na sebe, baví nás zkoumat jeden druhého i sebe, hodně se smějeme, válíme se po sobě, očucháváme, blbneme..."

Převládající emoce

Radost

&

Bezpečí

Muž - Hranice

Odvaha a síla chránit si své hranice je vyživována naším vnitřním mužem. Jeho rozvojem obnovujeme naši sebedůvěru a schopnost proaktivně řešit konflikty.

"Navracíme se do pubertálního období našeho života, kdy poznáváme svoji sílu, učíme se ji ovládat a toužíme po tom se utkat s někým druhým a nebát se jít do toho naplno. Hodně se přetahujeme, provokujeme, taháme za vlasy - zjišťujeme, co je ten druhý zač a co vydrží(me)..."

Převládající emoce

Odvaha

&

Sebedůvěra

Žena - Spojení

Bezpodmínečná láska a schopnost otevřít se partnerovi je živena naší vnitřní ženou. Jejím rozvojem se prohlubuje náš partnerský vztah a zlepšuje komunikace. 

"Vstupujeme do posvátného prostoru mezi mužem a ženou, jež se milují. V tomto prostoru se učíme cítit jeden druhého. Učíme se spolupráci a zralé komunikaci mezi těmito světy. Učíme se oceňovat vzájemné rozdíly a hledáme, jak se spojit s druhým člověkem a u toho neztratit sama sebe..."

Převládající emoce

Intimita

&

Láska

Pro muže ...

Pro mě, jako chlapa mě zase tak moc tyhle hezký řeči nezajímají, možná ani Tebe ne. Jakože láska a komunikace, dobrý, ale primárně chci vědět, co mi Hra ve vztahu přinese ve třech oblastech, které mě skutečně zajímají, čili v 1) sexu, 2) sexu a v 3) sexu.

Tohle píšu samozřejmě trochu s nadsázkou a i když vím, že ve vztahu nejde jen o sex, tak pokud ve vztahu sex nefunguje, tak pro mě nefunguje ani vztah.

Lepší Sex - hravost a experimenty

Ve Hře dostane prostor ukázat se vaše vnitřní dítě a to s sebou přinese hravost a radost.. Často se během hry ženy s vámi  nekontrolovatelně smějí  a tím uvolňují ze svého těla stres a různé zábrany.

Ženy milují, když muž dokáže být hravý (nejen v posteli). Celkově je to otevírá a jsou pak ochotnější přinášet nebo s vámi zkoušet různé postelové experimenty. Nevím jak Ty, ale já teda rozhodně potřebuji, aby chtěla experimentovat 🙂

Lepší Sex - síla a odevzdání se

Ve Hře dostane prostor se ukázat váš vnitřní muž, vaše síla, odvaha a autentičnost jsou jedny z nejsexuálnějších aspektů na mužích snad pro všechny ženy.
I když si to ještě tvoje partnerka možná neuvědomuje, touží po tom, abys ji chytil za pačesy a pevně ji sevřel, že se nebude moct téměř ani nadechnout. Chce se Ti plně odevzdat, chce cítit Tvoji sílu, chce cítit Tvoje tělo a je jedno co říká její hlava.. její tělo a kundička v tom má jasno - chce tvou sílu.

Abys, ale mohl používat svoji sílu, potřebuje se s Tebou cítit v bezpečí, potřebuje Tě vidět a zažít, třeba ve Hře, že svoji sílu dokážeš kontrolovat a že ji proti ní nezneužiješ - pokud tohle pocítí, odevzdá se Ti plně svým tělem.

Lepší Sex - hluboká intimita

Ženy jsou zvláštní stvoření, na jednu stranu chtějí vidět, cítit a vnímat naši sílu, ale pak na druhou stranu zase chtějí vidět i naši zranitelnost a to jaksi nejde úplně lehce dohromady.
Muž který je silný a zároveň dává prostor své vnitřní ženě, aby se projevila a naslouchá ji, dokáže pak naslouchat hluboce i své partnerce. A jééé tohle je to, co Ti z obyč holky a z obyč vztahu udělá ženu pro život. Takovou, kterou chceš mít u sebe i za 20 let, takovou, s kterou stojí za to překonávat všechny sračky v životě, co přijdou, takovou, s kterou máš odvahu dělat to, co máš a před ničím se nezastavit.

Tady se už nebavíme o sexu, ale o hlubokém intimním milování, po kterém stejně toužíš, i když si to možná ještě nechceš přiznat, protože by to bylo příliš zraňující. Jednou se, ale "vyšukáš" a budeš se ptát sám sebe, co dál.. a tohle bude ta odpověď..

Kámo, ale nic není samo sebou.. To že příjdeš ještě neznamená, že tohle všechno budeš mít. Bude to chtít, abys měl koule na to se své ženě skutečně ukázat, ukázat ji svoji hravost, sílu i zranitelnost a to bude možná dost velká výzva.

Ze začátku jsem nevěděl, jak si mám například hrát, nevěděl jsem, co mám dělat, bylo to pro mě těžké, ale pak jsem se do toho uvolnil a už se začaly objevovat ty blbinky a skvěle jsme se bavili 🙂

Mužskou sílu mě vždy bavilo používat i se ženami, ale nikdy jsem nevěděl, kolik si můžu s partnerkou dovolit. Ve Hře jsem si dovolil časem věci, o kterých se mi dřív ani nesnilo a zjistil jsem, že ženy vydrží výrazně víc, než jsem si myslel - jen to musí mít bezpečný kontext.. A vzhledem k tomu, že mám rád i tvrdý animální sex, který se na nic neptá, tak jsem fakt rád, že vím, co si můžu s partnerkou dovolit a díky tomu můžu pustit kontrolu a pořádně si to užít.

Poslední je ta zranitelnost, dát prostor své vnitřní ženě, to ti povím, to je pro mě do dneška boj, boj se strachem z odmítnutí a ze zranění. Přesto právě tahle složka, když si ji v sexu i ve Hře dovolím, je zodpovědná za ta nejhlubší milování mezi mnou a mou partnerkou.

Přeji Ti hodně odvahy na téhle cestě, jestli se na ni vydáš - bude to jízda 🙂


Jednotlivě i dohromady

Ve Hře rozvíjíme všechny aspekty naší osobnosti (žena, muž, dítě) jednotlivě, ale také se učíme, jak je kombinovat a plynule potřeby přeplouvat z jedné do druhé.

Kdy, kde, jak? Co bude dál?

Tento projekt i web je zatím ve stádiu vzniku, experimentování, hledání schůdných cest i slepých uliček 🙂

Momentálně se zaměřuje projekt primárně na páry, ale časem se to dost možná rozšíří i do skupinových setkání apod..

Máte-li zájem se účastnit experimentálních setkání (Praha/Brno) anebo se podílet na spolutvoření kontaktujete mě.

Spojme se nejlépe přes Facebook: https://www.facebook.com/jindrichsirucek
Přidávám vás do společného chatu, kde dávám zájemcům informace o tom, co se chystá a jak se celý projekt vyvíjí 🙂

Chcete se zapojit?

nebo máte nápad na spolupráci, vhodné prostory, kontakty apod?

+420 775 235 099

Nebo mi můžete nechat vzkaz...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.