Connection game

Zažijte opravdové spojení

VISION

I can see a world where people can freely interact with each other. Where communication between two people is a joyful process.

I can see a world where people feel deeply connected when they interact with each other without any kind of unnecessary binding attachment or possession feelings, where human touch is not limited only to partners or closest family members and where trust can appear in a few moments even between two strangers, similar to dogs when they meet for the first time on a street.

I can see a world where you have so much self confidence that you are saying directly whatever you need or want from me and you don't feel embarrassed, ashamed or guilty afterwards. And also I can see myself with so much self esteem that I’m able to easily say "NO" when I can't give you what you want, and at the same time I can stay in connection with you, so you don't feel hurt, attacked or humiliated by my rejection. That is the world I want to live in.

I want to feel safe and alive in my relationships.
If you want the same, come and play the Connection game™.

česká verze

Když se na chvíli zasním, a podívám se, po čem moje duše skutečně touží, tak je to možnost žít ve světě, kde spolu lidé dokáží komunikovat naprosto otevřeně o tom, jak se cítí a co potřebují.

Toužím po tom, žít ve světě, kde mohu přijít i za cizím člověkem na ulici a otevřeně mu říct, že mě zajímá, a že bych jej rád víc poznal a necítit se u toho jako ťulpas, protože ten druhý na mě čumí, co jako po něm chcu, a jestli mu jdu něco prodat, chci ho dostat do postele, nebo konvertovat na svou víru.

Unavuje mě to, jak spolu stále hrajeme různé hry, abysme zůstali v bezpečí, a pak jsme vevnitř strašně opuštění a zpustlí. Věřím tomu, že když se dospěle rozhodneme důvěřovat a otevřít se jeden druhému, že můžeme zažít to, po čem uvnitř stejně toužíme - ono hluboké spojení.

Tato hra vznikla jako nástroj, který mi pomáhá překonávat naše zaběhnuté vzorce chování. Dovoluje dvěma lidem poznat, o co jim skutečně spolu jde, a rozvíjet upřímný vztah bez toho, že by do toho zasahovalo ego nebo nějaké omezující představy, jak by měl jejich vztah vypadat.

Obnovuje důvěru, vášeň a lásku ve vztahu

Hra nám pomáhá rozvíjet všechny části naší osobnosti

Dětství - Hra

Radost a touha žít je vyživována naším vnitřním dítětem, dáme-li mu prostor, navrátí se nám zpět do života hravost a velké množství energie.

Na naše vnitřní dítě se můžeme dobře naladit skrze představu štěňátek hrajících si v pelíšku.

"Navracíme se do dětských let, bezpohlavního uvažování, kde se po sobě plazíme, máváme na sebe, baví nás zkoumat jeden druhého i sebe, hodně se smějeme, válíme se po sobě, očucháváme, blbneme..."

Převládající emoce

Radost

&

Bezpečí

Dospívání - Boj

Odvaha a síla chránit si své hranice je vyživována naším vnitřním mužem. Jeho rozvojem obnovujeme naši sebedůvěru a schopnost proaktivně řešit konflikty.

"Navracíme se do pubertálního období našeho života, kdy poznáváme svoji sílu, učíme se ji ovládat a toužíme po tom se utkat s někým druhým a nebát se jít do toho naplno. Hodně se přetahujeme, provokujeme, taháme za vlasy - zjišťujeme, co je ten druhý zač a co vydrží(me)..."

Převládající emoce

Odvaha

&

Sebedůvěra

Zralost - Spojení

Bezpodmínečná láska a schopnost otevřít se partnerovi je živena naší vnitřní ženou. Jejím rozvojem se prohlubuje náš partnerský vztah a zlepšuje komunikace

"Vstupujeme do posvátného prostoru mezi mužem a ženou, jež se milují. V tomto prostoru se učíme cítit jeden druhého. Učíme se spolupráci a zralé komunikaci mezi těmito světy. Učíme se oceňovat vzájemné rozdíly a hledáme, jak se spojit s druhým člověkem a u toho neztratit sama sebe..."

Převládající emoce

Intimita

&

Láska

Neomezený prostor pro interakci a sebepoznání

Ve Hře rozvíjíme všechny aspekty naší osobnosti (žena, muž, dítě) jednotlivě, ale také se učíme, jak je kombinovat a plynule podle potřeby přeplouvat z jedné do druhé.

V rámci hry vytváříme v podstatě neomezený prostor pro svobodnou interakci a spojení. Není nijak definováno, jak by se mělo nebo nemělo hrát. Jak bude vypadat vaše hra, bude plně záležet na vás dvou a přítomném okamžiku. Můžete se po sobě válet, můžete se tahat za vlasy, fousy, vyplazovat na sebe jazyky, líbat se, pošťuchovat, prozkoumávat, jen tak ležet na zemi, osahávat se, lézt po sobě, pozastavit hru a vyříkat si, jak se cítíte, rvát se, koukat se do očí, řvát na sebe, předvádět se, hladit se ve vlasech, ležet v obětí, být housenkou, masírovat se a cokoliv dalšího, co vaše tělo potřebuje a je v souladu i s vašim partnerem. Prostor je opravdu neomezený.

Neomezený prostor pro zkoumání sama sebe

Ve Hře rozvíjíme všechny aspekty naší osobnosti (žena, muž, dítě) jednotlivě, ale také se učíme, jak je kombinovat a plynule podle potřeby přeplouvat z jedné do druhé.

V rámci hry vytváříme v podstatě neomezený prostor pro svobodnou interakci a propojení. Není nijak definováno, jak by se mělo nebo nemělo hrát. Jak bude vypadat vaše hra, bude plně záležet na vás dvou a přítomném okamžiku. Můžete se po sobě válet, můžete se tahat za vlasy, vyplazovat na sebe jazyky, líbat se, očuchávat, pošťuchovat, prozkoumávat, jen tak ležet na zemi, osahávat se, lézt po sobě, pozastavit hru a vyříkat si, jak se cítíte, dělat stojky na hlavě, rvát se, koukat se do očí, řvát na sebe, štěkat, předvádět se, hladit se ve vlasech, ležet v obětí, být housenkou, masírovat se a cokoliv dalšího, co vaše tělo potřebuje a je v souladu i s vašim partnerem. Prostor je opravdu neomezený.

V mých očích v momentě, kdy se dva lidé rozhodnou vstoupit do hry, tak vstupují do posvátného prostoru a já, jako průvodce, bez pozvání, do něj nijak nezasahuji, ani ho neomezuji, nevylepšuji, nekomentuji, ani nic podobného. Pouze dohlížím na dodržování pravidel.

Pár pravidel

 • 1
  Během hry můžeme vydávat libovolné zvuky, ale nemluvíme.
 • 2
  Můžeme se válet, plazit, sedět, nic nedělat, ale nevstáváme do stoje.
 • 3
  Hra začíná a končí tlesknutím - máme vždy jasno v tom, zda se právě hraje či odpočívá.
 • 4
  Hru může kdokoliv pozastavit (tlesknutím), pokud se necítí v bezpečí nebo si něco chce vyříkat s partnerem.
 • 5
  Průvodce vaši hru nijak nekomentuje. Jak budete hrát je plně na vás, není zde žádný správný způsob.

Nepoužíváme žádná slova, a přesto mezi námi probíhá hluboká komunikace


Kdy, kde, jak? Co bude dál?

Tento projekt i web je zatím ve stádiu vzniku, experimentování, hledání schůdných cest i slepých uliček 🙂

Momentálně se projekt zaměřuje primárně na páry, ale časem se to dost možná rozšíří i do skupinových setkání apod..

Máte-li zájem se účastnit experimentálních setkání (Praha/Brno) anebo se podílet na spolutvoření, kontaktujte mě.

Spojme se nejlépe přes Facebook: https://www.facebook.com/jindrichsirucek
Přidám vás do společného chatu, kde dávám zájemcům informace o tom, co se chystá, a jak se celý projekt vyvíjí 🙂

Kdo mě bude Strunkováním provázet?

Mým posláním je navracet lidem zpět jejich sílu.

Profesionální práci s lidmi se věnuji již téměř 10 let. Zaměřuji se především na práci s hlubinným traumatem a přijetím vlastní temnoty, potažmo sama sebe a své síly.

Měl jsem těžké dětství, a dnes už vím, že na některé věci člověk sám nestačí. Jsem zde pro lidi, protože sám vím, jak moc potřebuji, aby tu někdo byl i pro mě a dokázal mě podržet, když potřebuji brečet, když mám strach cítit svou bolest a sám si s ní neumím poradit.

Za svůj život jsem potkal mnoho skvělých technik, které pracují s emoc. traumatem, ale až u Strunkování jsem získal ten pocit, "konečně jsem doma, to jsem hledal". Strunkování vnímám jako perfektní nástroj pro práci s hluboko uloženými emocemi. Tím, že pracuje přímo skrze tělo nám dovoluje obejít různé strachy v mysli, které nám brání otevřít se životu.

Lidé mě vyhledávají většinou, když se potřebují lépe spojit sami se sebou a naladit se zpět na svoji vlastní cestu.

Jindřich Širůček

Chcete si hrát?

nebo máte nápad na spolupráci, vhodné prostory, zájemce, apod?

+420 775 235 099

Nebo mi můžete nechat vzkaz...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Zdroje

Koncept Connection game™ by asi nikdy nevznikl, kdybych si nechodil hrát k jiným mistrům. Níže uvedené metody a jejich průvodci mi pomohli pochopit důležitost hry v mém životě. Ukázali na mnohá zranění, jež v sobě nosím, pomohli mi nahradit nefunkční vzorce v mém chování zdravými a zároveň položili základy pro Connection game™, za to děkuji.
Všechny vám vřele doporčuji vyzkoušet 🙂 

PlayFight

Tomáš Wortner
PlayFight je vědomá práce s tělem a emocemi v autentickém společenství. Spojuje upřímnou komunikaci a fyzickou aktivitu, hru a zápas.

Respektující hra

Hana Dynková
Koncept zaměřený na rovnoprávnou komunikaci, který využívá principy hry pro zvládání běžných i stresových situací v životě.

Original Play

Aleš Štesko
Original Play hledá cestu k zlepšení vztahů mezi jednotlivci i skupinami nahrazením agrese a násilí mezi lidmi ohleduplností a láskou. Snaží se dopřát každému dítěti zážitek bezpečí a lásky.